Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Obraz aktywności obywatelskiej na wsi - pomóż go namalować!

Krajobraz społeczny polskiej wsi dynamicznie się zmienia, a wraz z nim zmieniają się formy zaangażowania obywatelskiego mieszkanek i mieszkańców. Jak wygląda aktualny obraz aktywności obywatelskiej na obszarach wiejskich? Jakiego rodzaju projekty są realizowane? Z jakimi problemami i wyzwaniami mierzą się organizacje pozarządowe? Czy pojawiły się nowe dobre praktyki, które warto popularyzować?

https://faow.org.pl/wp-content/uploads/2020/12/fb-grafa-1-uai-516x516.png

Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich (FAOW) poszukuje odpowiedzi na te pytania poprzez badania realizowane w ramach projektu „Obserwatorium obywatelskiej aktywności wsi”. Do udziału zaproszone są wszystkie organizacje pozarządowe, a także grupy nieformalne, działające na obszarach wiejskich.

Pierwszym etapem badania jest stworzenie Bazy Danych Organizacji Wiejskich, w której gromadzone są podstawowe informacje o organizacjach i ich działaniach.

Dopisać swoją organizację można poprzez formularz dostępny na stronie: www.faow.org.pl/baza.

Dopisanie organizacji daje szansę na wzięcie udziału w kolejnych etapach badania (wywiady indywidualne i grupowe z przedstawicielami organizacji) oraz jest okazją do wypromowania organizacji i jej działań.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: https://faow.org.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx