Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Tydzień wizji obszarów wiejskich (Rural Vison Week) – wyobraźmy sobie przyszłość obszarów wiejskich” - zaproszenie do udziału w konferencji

Latem bieżącego roku Komisja Europejska opublikuje swoje plany na długoterminową przyszłość obszarów wiejskich. Pod koniec 2020 r. konsultacje publiczne pozwoliły mieszkańcom m.in. polskiej wsi wypowiedzieć się na temat tego, z czym swoje wsie się borykają i jak tę wieś widzą w roku 2040.

W dniach 22-26 marca 2021 r. odbędzie się wirtualna konferencja „Tydzień wizji obszarów wiejskich (Rural Vison Week) – wyobraźmy sobie przyszłość obszarów wiejskich”. Konferencja jest wyjątkową okazją do podzielenia się swoją wizją wsi w roku 2040! Jaką przyszłość chcesz zobaczyć dla obszarów wiejskich w Europie? Co należy uczynić, żeby urzeczywistnić nasze marzenia?

Komisja Europejska i Punkt Kontaktowy Europejskiej Sieci na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (ENRD) zapraszają do udziału w wirtualnej konferencji – rejestracja już się rozpoczęła i trwać będzie do poniedziałku 15 marca – zgłoś się teraz!

Uczestnictwo pozwoli na wysłuchanie prelegentów wysokiego szczebla na temat wizji obszarów wiejskich i aktualnych informacji na temat dotychczasowych prac przygotowawczych do planów Komisji Europejskiej. Dołącz do interaktywnych warsztatów i wydarzeń towarzyszących, aby wymienić się z interesariuszami i organizacjami z całej Unii Europejskiej oraz podzielić się swoimi poglądami. Rozwiń swoją sieć kontaktów poprzez wirtualne spotkania ‘ekran-w-ekran’. Odwiedź nasze wirtualne targowisko i odkryj bogatą różnorodność pomysłów na przyszłość europejskiej wsi.

Zainspiruj się wieloma udanymi inicjatywami przedstawionymi w konkursie Rural Inspiration Awards 2021 i zagłosuj na swój ulubiony projekt.

Językiem roboczym wydarzenia będzie język angielski. Podczas sesji plenarnych zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne na angielski, francuski, niemiecki, włoski, polski i hiszpański.

Program tygodnia wizji obszarów wiejskich

Źródło: http://ksow.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx