Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ruszyła rekrutacja do V edycji Sieci Doradców Lokalnych Fimango

Celem programu jest podniesienie kompetencji merytorycznych i metodologicznych osób świadczących organizacjom pozarządowym usługi poradnicze z zakresu zarządzania finansami i prowadzenia świadomej polityki finansowej. Projekt realizowany jest przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego we współpracy z Ośrodkami Działaj Lokalnie.

Po pozytywnym ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat, ważny 2 lata, potwierdzający wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania finansami w organizacji pozarządowej oraz zostaną włączeni do Sieci Doradców Lokalnych – Fimango. Obecnie Sieć tworzą absolwenci poprzednich edycji programu.

Listę wszystkich Doradców Lokalnych wraz z informacją o zakresie świadczonych przez nich usług szkoleniowo-doradczych można znaleźć tutaj.

Osoby zainteresowane rekrutacją proszone są o zapoznanie się z regulaminem. Rekrutacja trwa do 22 marca 2021 roku, poprzez formularz zgłoszeniowy.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: https://frso.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx