Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyraź swoje poparcie dla postulatów organizacji pozarządowych dot. perspektywy Unii Europejskiej na lata 2021-2027 w Polsce

W ostatnich tygodniach grupa organizacji pozarządowych, skupionych wokół OFOP, wypracowała listę  kluczowych postulatów i uwag w związku z przedstawionym przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej projektem Umowy Partnerstwa.

Wierzymy, że uwzględnienie niniejszych rekomendacji przyczyni się do efektywniejszego wykorzystania funduszy w perspektywie finansowej UE na lata 2021-2027.

Przedstawione postulaty mają charakter ogólny, wykraczający poza kwestie branżowe i szczegółowe, które – choć ważne – powinny być omawiane po uzgodnieniu kwestii ogólnych.

Aby przygotować tak ważny dokument, jakim jest Umowa Partnerstwa potrzeba czasu i zaangażowania wszystkich stron. Dlatego wnosimy o wydłużenie trwającego procesu konsultacji projektu Umowy Partnerstwa oraz realny dialog zgodnie z zasadami partnerstwa i z udziałem wszystkich partnerów, w szczególności podmiotów społeczeństwa obywatelskiego, określonych w tzw. Kodeksie Partnerstwa.

Zapraszamy do podpisywania się pod postulatami. Organizacje, które wyrażą swoje poparcie do poniedziałku, 22 lutego do godziny 17.00 znajdą się na dokumencie przekazanym oficjalnie w ramach prowadzonych konsultacji.

Podpisz się pod postulatami!

Zapraszamy do podpisywania się pod postulatami. Dopiszcie swoje organizacje, korzystając z formularza dostępnego pod adresem: ttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScoTcs7mwcs7KDaboK_-MYPpL0Y6a9MhClaz2lHTfuc27gSpQ/viewform

Do 22 lutego możesz też nadal zgłaszać uwagi do przedstawionego przez rząd projektu Umowy Partnerstwa, korzystając z formularza dostępnego w serwisie funduszeeuropejskie.gov.pl.

https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/fundusze-na-lata-2021-2027/konsultacje-up/konsultacje-zalozen-umowy-partnerstwa/

Źródło: https://ofop.eu

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx