Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Program Liderzy PAFW – trwa rekrutacja

Fundacja Szkoła Liderów, która jest operatorem Programu Liderzy PAFW zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji do Programu.

Liderzy PAFW to innowacyjny i kompleksowy program rozwojowy dla liderów i liderek – osób zaangażowanych w działanie na rzecz rozwoju swojego środowiska lokalnego, w szczególności (ale nie tylko) dla realizatorów Programów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Jeśli działasz na rzecz swojej społeczności, a chcesz aby Twoje działania przynosiły lepsze efekty-zapraszamy Cię do Programu Liderzy PAFW! Jeśli znasz osobę, którą uważasz za lidera/liderkę – poleć jej Program!

Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje o rekrutacji

ULOTKA INFORMACYJNA PROGRAMU

Zapraszamy też spotkanie rekrutacyjne: 22 lutego o godzinie 18 na platformę ZOOM: https://bit.ly/39INmjX

Rekrutacja kończy się 1 marca o 23:59.

*Z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju spotkania i szkolenia mogą mieć formę online, będziemy na bieżąco informować, adekwatnie reagując na sytuację. Mamy nadzieję, że spotkamy się na żywo!

Źródło: Informacja prasowa

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx