Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Program Active Citizens Day 2021 dla organizacji zajmujących się prawami człowieka

Jesteś działaczem/działaczką lokalnej organizacji społecznej zajmującej się prawami człowieka? Jeśli tak, to możesz wzmocnić swoje kompetencje i wymienić się doświadczeniami w gronie osób reprezentujących podobne organizacje z 17 innych krajów europejskich!

W ramach programu “Active Citizens Days 2021” możesz wziąć udział w serii warsztatów online (od marca do sierpnia 2021) oraz spotkaniu podsumowującym w Oslo (jesień 2021). Oferta czeka na działaczy i działaczki organizacji zajmujących się prawami człowieka, pochodzących z Państw-Darczyńców i Państw Beneficjentów programu Aktywni Obywatele.

Udział w programie jest bezpłatny. Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego (język roboczy programu) i motywacja do uczenia się. Więcej informacji oraz zasady uczestnictwa w programie znajdziecie poniżej:

Zgłoszenia przyjmowane są do 21 lutego 2021 r. za pomocą formularza dostępnego pod tym adresem.

Więcej informacji o programie, w języku angielskim: Opis programu Active Citizens Days 2021 .

UWAGA: Aby wziąć udział w programie, nie trzeba być grantobiorcą ani wnioskodawcą Programu Aktywni Obywatele!

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: https://aktywniobywatele.org.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx