Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Samorządowe innowacje w dobie COVID-19 - zaproszenie do wypełnienia ankiety

Fundacja Batorego zaprasza do wypełnienia ankiety, na podstawie której przygotowany zostanie przewodnik o tym, jak władze samorządowe, organizacje społeczne, mieszkańcy i przedsiębiorcy radzą sobie w sytuacji kryzysu spowodowanego pandemią, jak odpowiadają na pojawiające się problemy związane z brakiem sprzętu i pieniędzy, w jaki sposób starają się zapewnić mieszkańcom –  zwłaszcza uczniom i seniorom– jak najlepsze warunki funkcjonowania w tym trudnym czasie. Informacje o skutecznych i ciekawych inicjatywach będą inspiracją i podpowiedzią dla innych wspólnot lokalnych.

„Zachęcamy gorąco do podzielenia się w ankiecie dobrymi pomysłami! To doskonała okazja, żeby pochwalić się każdą ciekawą inicjatywą, która sprawdziła się jako odpowiedź na problemy, z którymi mierzą się wspólnoty lokalne. Na podstawie informacji, które otrzymamy od mieszkańców, organizacji społecznych i samorządów przygotowujemy poradnik dla wspólnot lokalnych, a wybrane przykłady staną się inspiracją oraz wzorem dobrych praktyk. Chcemy nadać im zasłużony rozgłos, aby mogły teraz posłużyć jako przykład innym. Dzięki temu, w niedalekiej przyszłości będą mogły przyczynić się do rozwoju innowacji poprawiających sytuację nas wszystkich” – mówi Joanna Załuska, dyrektorka programu Masz Głos, Masz Wybór Fundacji im. Stefana Batorego.

LINK DO ANKIETY

Ankietę można wypełniać do dnia 22 lutego br.

Źródło: Informacja prasowa

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx