Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Be Pro Club wystartował! Wsparcie klubów sportowych z całego kraju

Reprezentujesz Klub sportowy? Masz znajomych, którzy angażują się całymi siłami w sport: siatkówkę, piłkę nożną, koszykówkę lub inną dyscyplinę? Fundacja Pro NGO przygotowała wyjątkowy projekt, który ułatwia trenerom i sportowcom realizację pasji oraz rozwoju klubu. 

Ideą Be Pro Club jest wsparcie Klubów sportowych z całego kraju. Zamiast skupiać się na przygotowywaniu dokumentów, opracowania regulaminów czy też poszukiwania grantów, Członkowie Be Pro Club skupiają się na swojej pasji, treningach i wynikach sportowych.

Każdy Członek otrzymuje dostęp do specjalnej platformy, na której znajdują się dedykowane Klubom sportowym materiały. Znajdziemy tam opracowane dokumenty administracyjne, księgowe, wzory ofert sponsorskich, filmy szkoleniowe czy też materiały pokazujące szersze perspektywy pozyskiwania środków.

W ciągu kilku dni od wystartowania projektu, pierwsze Kluby już korzystają z zasobów projektu.

Więcej informacji

Źródło: https://pro-ngo.pl

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx