Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kurs online “RSI: Akademia Innowacji”

Bezpłatny kurs “RSI: Akademia Innowacji” dedykowany jest wszystkim, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tworzeniu innowacyjnych rozwiązań odpowiadających na problemy występujące na obszarach wiejskich i peryferyjnych bądź sami chcą mieć realny wpływ na swoje otoczenie. Został stworzony w ramach międzynarodowego projektu CERUSI na bazie wiedzy i narzędzi wypracowanych w projektach Social(i)Makers, SENTINEL oraz LiveRUR.

Akademia składa się z 5 modułów. Znajdują się w nich tematy związane z tworzeniem propozycji wartości (value proposition), modelem biznesu społecznego, zarządzaniem wpływem społecznym oraz gospodarką o obiegu zamkniętym. Przystępując do kursu uczestnicy otrzymują bezpłatny dostęp do wywiadów z ekspertami, wielu narzędzi stworzonych przez profesjonalistów, jak również praktycznych wskazówek.

Więcej informacji znajduje się w poniższych materiałach:

RSI AKADEMIA INNOWACJI

RSI Akademia Innowacji – informacja

Platforma Skyrocket – instrukcja

Źródło: https://sir.cdr.gov.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx