Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs plastyczno-cyfrowy „Fundusze Norweskie i EOG - o tym się wie!”

Jeśli chcielibyście wygrać pracownię multimedialną dla swojej szkoły, weźcie udział w konkursie na temat Funduszy Norweskich i EOG! Do wygrania aż sto pracowni multimedialnych składających się z kilkunastu laptopów i szafy do ich przechowywania. Organizatorem konkursu jest NASK Państwowy Instytut Badawczy. Sprawdźcie, co zrobić, by wziąć udział w konkursie.

Czy wiecie, co to są Fundusze Norweskie i EOG? Jeśli jeszcze nie wiecie, najważniejsze informacje na ich temat znajdziecie na stronie internetowej eog.gov.pl i profilu tych Funduszy na Facebook’u

https://www.facebook.com/FunduszenorweskieEOG

lub na stronie konkursu. Ta wiedza będzie niezbędna, aby wykonać zadanie konkursowe.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Należy wykonać pracę plastyczną w dowolnej technice cyfrowej, ale wysłać należy ją w określonych w regulaminie formatach, poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie (Weź udział). Tematyka tych prac musi być związana właśnie z Funduszami Norweskimi i EOG – tu musicie wykazać się pomysłowością oraz wiedzą dotyczącą państw-darczyńców.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, których pracę będzie nadzorował nauczyciel, pedagog, wychowawca. Zgłoszenia pracy do konkursu musi dokonać osoba pełnoletnia. O tym, jak liczne mogą być drużyny, ile prac mogą przygotować i przesłać, dowiecie się z Regulaminu Konkursu zamieszczonego na stronie www.otymsiewie.pl.

Do kiedy należy nadesłać prace?

Czasu jest całkiem sporo, na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 marca 2021 r.

Źródło: https://otymsiewie.pl

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx