Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rozmowy z finalistami konkursu "Innovation in politics" - Gdańskie Centrum Równego Traktowania

Dr Małgorzata Bonikowska, prezes CSM i THINKTANK, rozmawia z Elżbietą Jachlewską, prezeską Gdańskiego Centrum Równego Traktowania oraz Aleksandrą Dulkiewicz, prezydent Gdańska o finałowym projekcie.

Gdańskie Centrum Równego Traktowania to miejsce, gdzie gdańszczanie i gdańszczanki mogą otrzymać kompleksowe wsparcie indywidualne i grupowe w przypadku doświadczania dyskryminacji. GCRT zapewnia m.in. dostęp do tłumaczeń lub specjalistów posługujących się językami głównych społeczności imigranckich w Gdańsku, szerokie wsparcie indywidualne i grupowe dla profesjonalistów i podmiotów pracujących z osobami doświadczającymi dyskryminacji, prowadzi spotkania szkolenia i warsztaty.

"Innovation in politics" jest corocznym konkursem organizowanym przez Instytut Innowacji Politycznych z siedzibą główną w Wiedniu, w którym biorą udział projekty z całej Europy. Inicjatywa ma służyć popularyzacji najciekawszych i najbardziej efektywnych przedsięwzięć, które rozwiązują konkretne problemy społeczności - miast, regionów, państw. Jej celem jest także stworzenie sieci kontaktów między politykami z różnych krajów, których wspólną cechą jest nowoczesne, wykraczające poza schematy podejście do polityki i chęć modernizacji systemu tradycyjnych partii i aktywności publicznej.

Źródło: YouTube

Zobacz również:

Rozmowy z finalistami konkursu "Innovation in politics" - Latarnicy i gospodarze, Łódź

Rozmowy z finalistami konkursu "Innovation in politics" - Ogrody Krakowian

Rozmowy z finalistami konkursu "Innovation in politics": Laboratorium Architektury 60+ (LAB60+), Żłobek samorządowy w Rzekuniu

Pierwsza sieć zielonej energii w Polsce - rozmowy z finalistami konkursu Innovation in Politics 2020

Żłobek z nagrodami i solankowa tężnia. Rozmach inwestycyjny w Rzekuniu

Trudne czasy przynoszą wyjątkowe projekty – projekt z Gdyni zwycięża w kategorii „Ekonomia”

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx