Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Woda w rolnictwie” - ekspertyza Koalicji Żywa Ziemia

Opracowanie stanowi kompendium wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu problemów zasobów wody w rolnictwie. Stanowi cenny materiał poznawczy dla administracji samorządowej z tego zakresu. Jest opracowaniem popularnonaukowym mającym formę ekspertyzy mogącym edukować rolników i kadrę inżynieryjno-techniczną rolnictwa. Prof. dr hab. Janusz Żmija

Pobierz Eksperztyzę

Streszczenie ekspertyzy "Woda w rolnictwie"

KOALICJA ŻYWA ZIEMIA jest niesformalizowaną grupą, utworzoną przez organizacje i ruchy działające w obszarze rolnictwa i żywności. Celem działania Koalicji jest kształtowanie krajowej polityki rolnej i żywnościowej w kierunku sprawiedliwej społecznie i odpowiedzialnej wobec środowiska naturalnego produkcji, dystrybucji i konsumpcji. Koalicja jest członkiem europejskiej platformy Good Food Good Farming skupiającej krajowe koalicje działające na rzecz zmiany polityki rolno-żywnościowej w Unii Europejskiej.

Więcej o celach i działalności Koalicji można przeczytać:

https://koalicjazywaziemia.pl/

• FB/TT/KoalicjaZywaZiemia

Źródło: Koalicja Żywa Ziemia - (koalicjazywaziemia.pl)

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx