Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki III ogólnopolskiej edycji konkursu „Fundusz sołecki- najlepsza inicjatywa”

Długo oczekiwane wyniki III ogólnopolskiej edycji konkursu „Fundusz sołecki- najlepsza inicjatywa” ogłoszono podczas Konferencji „Wieś jest kobietą...”.

Sołecka Nike, wieża Panasonic oraz 7 500 zł otrzymało zwycięskie sołectwo Jędrychowo z gminy Sorkwity w woj. warmińsko - mazurskim.

Na II miejscu znalazło się sołectwo Wierzbowo, gmina Lisewo, woj. kujawsko-pomorskie z nagrodą 5 500 zł.

III miejsce przypadło sołectwu Brożec, gmina Walce, woj. opolskie za co otrzymało nagrodę 4 500 zł.

Komisja przyznała dwa wyróżnienia. Po 2 500 zł otrzymały sołectwa: Rychlik w gminie Trzcianka z woj. wielkopolskiego oraz Bińcze w gminie Czarne z woj. pomorskiego.

Pozostali finaliści odebrali nagrody finansowe po 1 000 zł. Byli to kolejno: sołectwo Siemczyno z gminy Czaplinek w woj. zachodniopomorskim; sołectwo Strzelce z gminy Marcinowice w woj. dolnośląskim; sołectwo Klikawa z gminy Puławy w woj. lubelskim; sołectwo Stopin z gminy Rościszewo w woj. mazowieckim; sołectwo Sołki z gminy Rajgród w woj. podlaskim; sołectwo Mokrzyska z gminy Brzesko w woj. małopolskim; sołectwo Boruszowice z gminy Tworóg w woj. śląskim oraz sołectwo Brzeżanka z gminy Strzyżów w woj. podkarpackim.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i dziękujemy sponsorom nagród.

Źródło: Facebook

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx