Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Czas na piątą odsłonę projektu „ABC przedsiębiorczości. Edukacja finansowa dla mieszkańców wsi i małych miast”

Dobry biznesplan to podstawa sukcesu każdej firmy. Przekonają się o tym uczestnicy projektu „ABC przedsiębiorczości V. Edukacja finansowa mieszkańców wsi i małych miast” (http://edufin.pl/abc-przedsiebiorczosci-v/) który rozpoczął się w 2020 roku. To już piąta edycja projektu Fundacji Wspomagania Wsi realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Projekt będzie trwał do 30 kwietnia 2021 roku.

Do udziału w projekcie zaprosimy 1200 mieszkańców wsi i miast do 20 000 mieszkańców w wieku 16+ z całej Polski. Dla nich przygotowano 80 osiemnastogodzinnych szkoleń warsztatowych, rozłożonych na minimum trzy dni, z zakresu zasad uruchamiania indywidualnej działalności gospodarczej i przygotowywania skutecznego biznesplanu. Uczestnicy będą mieli także okazję do skonsultowania ze specjalistami swoich, opisanych w biznesplanach, pomysłów na firmę.

Prowadzący szkolenia trenerzy edukacji finansowej przećwiczą z uczestnikami procedury związane z uruchomieniem indywidualnej działalności gospodarczej. Doradzą jak analizować własne zasoby finansowe i jak korzystać z danych pozafinansowych. Nie zabraknie też rozmów o tym, skąd czerpać wiedzę pomocną w rozpoczęciu biznesu. Na koniec uczestnicy poznają nowe zagadnienia z zakresu marketingu, reklamy i nowych technologii, które mogą być przydatne w rozwoju każdej firmy.

Warsztaty przeprowadzą doświadczeni trenerzy edukacji finansowej, przeszkoleni przez Fundację Wspomagania Wsi (http://edufin.pl/abc-przedsiebiorczosci-v-zapraszamy-nowych-trenerow/)

Jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem szkolenia w swojej miejscowości, prosimy o kontakt z trenerem zamieszkałym w najbliższej okolicy (http://edufin.pl/abc-przedsiebiorczosci-v/trenerzy). Wszelkie szczegóły dotyczące organizacji szkoleń najlepiej ustalać bezpośrednio z trenerem.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorką projektu Moniką Słotwińską-Łychota (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) – Fundacja Wspomagania Wsi, tel. (22) 636 25 70 do 75.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.edufin.pl

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx