Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Inteligentne wioski – właściwe podejście

Prace tematyczne Europejskiej Sieci na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (ENRD) w dziedzinie inteligentnych wiosek nadal generują nowe i wnikliwe perspektywy do stosowania przez państwa członkowskie w ich własnych inicjatywach krajowych i regionalnych.

 

Dotychczasowe lekcje wyniesione z prawdziwych projektów skonsolidowano i zaprezentowano w nowej serii dokumentów instruktażowych ENRD. Prace te mają przyczyniać się do inspirowania i wspierania myślenia kategoriami inteligentnych wiosek w ramach Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW).

W serii ukazały się cztery opracowania. Łącznie dokumenty dostarczają bardzo praktycznej wiedzy o tym, jak wspierać inteligentne wioski – nie tylko w okresie objętym obecnym programem (2014-2020), lecz także w przyszłości, w ramach Wspólnej Polityki Rolnej (WPR) po roku 2020.

CZYTAJ DALEJ

Źródło: http://mazowieckie.ksow.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx