Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wiejska e-skrzynka

Wiejska e-skrzynka – skupia  rolników  i małe przedsiębiorstwa z województwa kujawsko – pomorskiego.  Powstała z inicjatywy Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie, przy współpracy Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Razem realizujemy projekt „Innowacyjny model współpracy producentów rolnych w ramach krótkich łańcuchów dostaw”. Oferowana  przez nas żywność, wytwarzana jest w warunkach zgodnych z przepisami sanitarnymi na bazie surowców pochodzących od lokalnych gospodarstw. Jej wyjątkowość wynika z tradycyjnych receptur i prostoty wykonania.

 

Wiejska e-skrzynka skupia lokalnych, legalnie działających producentów żywności z województwa kujawsko-pomorskiego.

Pomijamy  pośredników – skracając  drogę od producenta do konsumenta.  Chcemy aby żywność przez nas produkowana była dostępna dla mieszkańców miast, a rolnik otrzymał godną zapłatę za swoją pracę.

Nasz system będzie polegał na możliwości zamawiania żywności od wielu producentów i dostarczaniu jej pod wskazany adres. Liczymy na współpracę ze strony konsumentów, którzy mogą stworzyć tzw. grupy zakupowe.

OFERTA/PRODUCENCI

Źródło: http://wiejskaeskrzynka.pl

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx