Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mazowiecki e-bazarek

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego od 97 lat towarzyszy rolnikom i mieszkańcom obszarów wiejskich. Wspólnie podejmujemy działania na rzecz konkurencyjności mazowieckiego rolnictwa i poprawy jakości życia na wsi.

Mazowiecki eBazarek

Obecnie wychodzimy z inicjatywą stworzenia mazowieckiego e-bazarku, strony internetowej, która stanie się pomocna w nawiązaniu kontaktów handlowych. 
Zapraszamy do współpracy rolników, producentów rolnych, przetwórców lokalnej, tradycyjnej i ekologicznej żywności, właścicieli gospodarstw agroturystycznych, zagród edukacyjnych i obiektów turystyki wiejskiej, Koła Gospodyń Wiejskich, twórców rękodzieła ludowego, firmy działające w otoczeniu rolnictwa oraz konsumentów.
Chcemy ułatwić korzystającym ze strony kontakt ze sobą, umożliwić sprzedaż wysokiej jakości produktów oraz usług bez udziału pośrednika, w dowolnym czasie i miejscu.
 
Wierzymy, że e-bazarek zaspokoi Państwa wymagania i pomoże w promocji Waszych produktów i usług. 

https://www.mazowieckiebazarek.pl

Źródło: https://www.mazowieckiebazarek.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx