Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Making Matters: Digital Residency 2021 - nabór do programu

Międzynarodowa rezydencja Levi’s® i British Council. 

British Council oraz Levi’s® ogłaszają nabór do międzynarodowego programu rezydencyjnego dla projektantów. Będzie to platforma wymiany doświadczeń oraz podejmowania eksperymentalnych działań wpisujących się w obszar gospodarki cyrkularnej, ze szczególnym nakierowaniem na wykorzystanie surowców pokonsumpcyjnych.

Program jest adresowany do działających na terenie Unii Europejskiej projektantów i artystów, którzy specjalizują się w obszarze mody, materiałów i rękodzielnictwa i chcieliby nadać nowy kształt i funkcje materiałom postkonsumpcyjnym pochodzącym od Levi’s®.

Inicjatywa jest częścią globalnego programu Making Matters  prowadzonego przez British Council oraz inicjatywy Levi’s® by Levi’s® .

Zgłaszać się mogą projektanci z Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Polski, Portugalii, Rumunii, Szwecji i Włoch.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 5 sierpnia, godz. 24:00 CEST

Więcej informacji oraz link do zgłoszeń: https://design.britishcouncil.org/blog/2021/jul/05/open-call-making-matters-x-levis/

Źródło: https://www.britishcouncil.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx