Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Marzec na Obcasach" - cykl darmowych spotkań motywacyjnych i warsztatów dla mieszkanek Pomorza

To już ósma edycja cyklu darmowych spotkań motywacyjnych i warsztatów dla mieszkanek Pomorza. Marzec na Obcasach to regionalna akcja, która w tym roku odbędzie się po raz pierwszy głównie w formule on-line. Z zajęć organizowanych przez 16 PUP-ów skorzystać mogą Pomorzanki na różnym etapie ścieżki zawodowej: poszukujące zatrudnienia, planujące zmianę lub rozwój zawodowy, a także te, które stawiają pierwsze kroki na rynku pracy.

https://pomorskie.eu/wp-content/uploads/2021/02/MnO-2020-plakat-ideowy.png

Organizatorem Marca na Obcasach jest Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku we współpracy z powiatowymi urzędami pracy i Akademickim Biurem Karier Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Wśród tematów zajęć są m.in. sztuka autoprezentacji, zakładanie własnej działalności gospodarczej, podstawy teorii talentów Gallupa czy zagadnienia rekrutacji on-line. Wszystkie spotkania są bezpłatne, jednak w większości przypadków obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Pełen program oraz linki do zapisów można znaleźć na stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku.

Źródło: https://pomorskie.eu

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx