Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pierwsza sieć zielonej energii w Polsce - rozmowy z finalistami konkursu Innovation in Politics 2020

Prezes THINKTANK, dr Małgorzata Bonikowska rozmawia z Beatą Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego o projekcie pierwszej sieci zielonej energii w Polsce. Ostrów Wielkopolski jest pierwszym miastem w Polsce, które wdrożyło miejską sieć ekologicznej energii dla mieszkańców i przedsiębiorców. Celem – jak podkreśla prezydent Ostrowa Wlkp. Beata Klimek - jest zmniejszenie opłat za energię elektryczną, tańszy transport publiczny, rozwój alternatywnych ekologicznych źródeł energii i poprawa jakości środowiska.

Ostrów Wielkopolski jest pierwszym miastem w Polsce, które wdrożyło miejską sieć ekologicznej energii dla mieszkańców i przedsiębiorców. Celem – jak podkreśla prezydent Ostrowa Wlkp. Beata Klimek - jest zmniejszenie opłat za energię elektryczną, tańszy transport publiczny, rozwój alternatywnych ekologicznych źródeł energii i poprawa jakości środowiska.

Obejrzyj więcej rozmów z finalistami konkursu Innovation in Politics 2020

Źródło: https://www.youtube.com

Zobacz również:

Żłobek z nagrodami i solankowa tężnia. Rozmach inwestycyjny w Rzekuniu

Trudne czasy przynoszą wyjątkowe projekty – projekt z Gdyni zwycięża w kategorii „Ekonomia”

*** 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx