Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

E-szkolenie pt. „Aspekty prawne zakładania i prowadzenia działalności turystycznej na wsi”

Szkolenie odbędzie się w ramach Kampanii „Odpoczywaj na wsi” realizowanej przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej „GG oraz Lokalną Organizację Turystyczną „Kraina Lessowych Wąwozów” na zlecenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Szkolenie w wersji internetowej na platformie zoom będzie prowadzone przez Pana Jerzego Raciborskiego, który przedstawi m.in. Obowiązujące przepisy prawne i podatkowe dotyczące prowadzenia działalności turystycznej na wsi, wymagania sanitarne, przepisy szczególne regulujące działalność turystyczną na wsi w dobie pandemii.

Pani Krystyna Drąg przedstawi dobre praktyki w zakresie prowadzenia działalności turystycznej na wsi w dobie pandemii.

Szkolenie będzie niewątpliwie okazją do wykorzystania wiedzy i doświadczenia prowadzących w zakresie funkcjonowania turystyki wiejskiej, a także do przedstawienia propozycji zmian prawnych i podatkowych, które w pozytywny sposób mogłyby wpłynąć na efektywność działalności turystycznej na wsi.

Wszystkie informacje dotyczące Kampanii „Odpoczywaj na wsi” dostępne są na stronie www.odpoczywjanwsi.pl

Źródło: Informacja prasowa

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx