Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kampania informacyjno-edukacyjna „Odpoczywaj na wsi” w 2020 roku

 

Oferta wypoczynku na wsi obejmuje nie tylko noclegi, smaczną kuchnię czy możliwość uczestniczenia w codziennym życiu rolnika, ale również daje możliwość realizacji pasji np. jeździectwo, wędkarstwo, grzybobranie, aktywny wypoczynek itp.

 

W celu popularyzacji wypoczynku na wsi Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi realizuje kolejną edycję Kampanii „Odpoczywaj na wsi”. Kampania obejmuje promocję podczas najważniejszych targów turystycznych w Polsce m.in w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Warszawie, Szczecinie, Opolu, Katowicach, Toruniu.

Na stoiskach wystawienniczych prezentowana jest szeroka oferta gospodarstw agroturystycznych, zagród edukacyjnych, a także innych form wypoczynku na obszarach wiejskich. Odwiedzający stoisko mogą aktywnie uczestniczyć w różnego rodzaju konkursach, zabawach oraz warsztatach edukacyjnych i rękodzielniczych.

Prezentacji targowej towarzyszą konferencje, seminaria oraz szkolenia związane z tematyką turystyki wiejskiej.

Za merytoryczną obsługę stoisk wystawienniczych w ramach projektu „Odpoczywaj na wsi”
w 2020 roku zapewnia konsorcjum w składzie: Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” oraz Lokalna Organizacja Turystyczna „Kraina Lessowych Wąwozów”.

Wszystkie informacje dotyczące Kampanii „Odpoczywaj na wsi” dostępne są na stronie www.odpoczywjanwsi.pl

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx