Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Łowicz -ogłoszenie o warsztatach Nasza Świetlica- 3 turnus

Posiadamy jeszcze wolne miejsca na warsztatach:   ,,Nasza świetlica dziś i...

Posiadamy jeszcze wolne miejsca na warsztatach:

 

,,Nasza świetlica dziś i jutro”

Planowanie projektowe w działaniach na rzecz środowiska lokalnego

Łowicz, 5 - 6 maja 2007

 

dla osób odpowiedzialnych za projekty i zaangażowanych w działalność świetlic wiejskich, które otrzymały od Fundacji Wspomagania Wsi dotacje w ramach konkursu ,,Nasza świetlica”. Warsztaty prowadzone będą przez dr Marzenę Łotys, specjalistę w zakresie komunikacji społecznej i wykorzystania metody projektowej w  środowiskach wiejskich.

Celem warsztatów jest umożliwienie wymiany doświadczeń, wsparcie i integracja, oraz zwiększenie umiejętności niezbędnych do prowadzenia/ tworzenia nie tylko świetlic, ale też lokalnych organizacji i działań w środowisku.

Z każdej świetlicy mogą przyjechać 2 osoby (razem przyjedzie 20 osób).

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Warsztaty rozpoczynają się w sobotę 5 maja o godz. 10. 00. Przedtem o godz. 9.00 zapraszamy na śniadanie. Możliwy jest przyjazd w piątek 4 maja i skorzystanie z noclegu z piątku na sobotę. Warsztaty kończą się w niedzielę 6 maja obiadem (godz.12.00). W uzasadnionych wypadkach możliwy będzie zwrot kosztów podróży (tylko bilet PKP klasa II i PKS).

Miejscem warsztatów będzie Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr w Łowiczu, ul. Kaliska 5, 99-400 Łowicz, tel./fax 0 46 837 62 44, 837 33 26., kom. 601 346 042, http://zacisze.dt.pl . Ośrodek znajduje się blisko dworca PKP i PKS, można przejść na piechotę.

Uczestnicy warsztatów są proszeni o przygotowanie (w dowolnej formie) 15 minutowej prezentacji działalności swoich świetlic oraz o zebranie informacji o projektach i organizacjach jakie powstały w ich wsi / gminie, o planach rozwoju (możliwość połączenia planów z założeniami konkursu ,,Nasza Świetlica”) oraz zebranie propozycji jak Fundacja Wspomagania Wsi może przyczynić się do powstawania i wzmacniania małych wiejskich organizacji pozarządowych.

Warunkiem zakwalifikowania się jest przesłanie do dnia 26 kwietnia (czwartek) wypełnionego formularza zgłoszeniowego (w załączeniu) faksem – 022 636 62 70 lub mailem  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . O zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz zgłoszeniowy

 

wersja do druku

Więcej w tej kategorii: « wiadomość nr 1 »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx