Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rządowy program dofinansowania zakupu podręczników i jednolitych strojów.

POMOC MATERIALNA DLA UCZNIÓW

 

Rządowy program dofinansowania zakupu podręczników i jednolitych strojów.

Uwaga!!!  W dniu 2 lipca br. Pan Jarosław Kaczyński, Prezes Rady Ministrów, podpisał uchwałę i rozporządzenie dotyczące rządowego programu dofinansowania zakupu podręczników i jednolitych strojów.

Nawiązują do informacji przekazanej Ministrowi Edukacji Narodowej przez Sekretarza Rady Ministrów uprzejmie informujemy, że w dniu 20 czerwca br. Rada Ministrów przyjęła:

•  uchwałę Rady Ministrów w sprawie Rządowego programu pomocy uczniom w 2007 r. „Dofinansowanie zakupu podręczników dla dzieci rozpoczynających roczne przygotowanie przedszkolne lub naukę w klasach I-III szkoły podstawowej i w klasach I-III ogólnokształcącej szkoły muzycznej I stopnia oraz dofinansowanie zakupu jednolitego stroju dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów”,

•  rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej dzieciom i uczniom na zakup podręczników i zakup jednolitego stroju.

Poniżej zamieszczamy uchwałę, z załącznikiem w postaci programu oraz rozporządzenie, podpisane przez Pana Jarosława Kaczyńskiego, Prezesa Rady Ministrów.

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 lipca 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków udzielania pomocy finansowej dzieciom i uczniom na zakup podręczników i zakup jednolitego stroju

Uchwała Rady Ministrów z dnia 2 lipca 2007 r. w sprawie Rządowego programu pomocy uczniom w 2007 r. „Dofinansowanie zakupu podręczników dla dzieci rozpoczynających roczne przygotowanie przedszkolne lub naukę w klasach I-III szkoły podstawowej i w klasach I-III ogólnokształcącej szkoły muzycznej I stopnia oraz dofinansowanie zakupu jednolitego stroju dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów”

Projekt Rządowego programu pomocy uczniom w 2007 r. „Dofinansowanie zakupu podręczników dla dzieci rozpoczynających roczne przygotowanie przedszkolne lub naukę w klasach I-III szkoły podstawowej i w klasach I-III ogólnokształcącej szkoły muzycznej I stopnia oraz dofinansowanie zakupu jednolitego stroju dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów”

Uwaga!!! Ważne informacje dla rodziców uczniów

Dofinansowanie zakupu podręczników - graf wraz z wyjaśnieniem

Dofinansowanie zakupu jednolitych strojów - graf wraz z wyjaśnieniem

 

Uwaga!!!

Termin korekty dotyczącej odbiorców programów to 6 września 2007 r.
http://www.men.gov.pl/content/view/10051/47/
 

 

Źródło: http://www.men.gov.pl

wersja do druku

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx