Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Obchody Światowego Dnia Ziemi 2015

Zapraszamy Państwa na nasz coroczny festyn na Polu Mokotowskim w Warszawie 26 kwietnia 2015 r. (niedziela).

Mamy nadzieję, że jak co roku zbudowaliśmy atrakcyjny program dla naszych uczestników.

Zapraszamy klasy szkolne z opiekunami, koła zainteresowań ze szkół i placówek oświatowych, rodziny z dziećmi w każdym wieku.

Przygotowaliśmy ciekawy i różnorodny program warsztatów edukacyjnych dla najmłodszych, dla starszych bogatą ofertę produktów regionalnych i lokalnych - "Stół Darów Ziemi".

Od lat wielkim zainteresowaniem cieszą się propozycje przygotowane przez Lasy Państwowe, a rozdawane sadzonki drzewek zazieleniają kolejne miejsca na mapie Warszawy i okolic. Szczególną uwagę zwracamy w tym roku na temat związany z tegorocznym hasłem obchodów - "Z energią zmieńmy źródła" i w Sektorze Ekspozycji OZE chcemy pokazać to co w tym obszarze dzieje się w Polsce, zarówno pod względem technologii, jak i strony ekonomicznej. Zapraszamy naszych stałych gości, ufamy, że Ci z Państwa, którzy do tej pory do nas nie dotarli tym razem nas odwiedzą i nie będą zawiedzeni!

Źródło: http://www.dzienziemi.org.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx