Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wybieram polskie jabłka - gra mobilna zachęcająca dzieci do jedzenia owoców

Ile ważyło najcięższe jabłko na świecie? Ile odmian jabłoni mamy w Polsce? Jaki był najdroższy prezent walentynkowy związany z jabłkami? Ile boisk piłkarskich zajęłyby wszystkie polskie sady? Na te i wiele innych pytań związanych z jabłkami odpowiada gra mobilna pod nazwą Ninja z Sadu, kierowana do dzieci. 

Zdrowe nawyki żywieniowe powinny być kształtowane już od najmłodszych lat – mówi Magdalena Wrotek-Figarska Dyrektor Generalna Stowarzyszenia Sady Grójeckie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie tylko dzieci trudno jest zainteresować rolą owoców w diecie. Według dostępnych danych zjadamy tylko 7 jabłek miesięcznie, mimo że, wciąż są najpopularniejszymi owocami w Polsce. To zdecydowanie za mało, a zdrowa dieta jest przecież podstawą zachowania zdrowia i zwiększenia naszej odporności. Chcemy postawić na dobrą zabawę, a przy okazji przemycić trochę wiedzy. 

Gra mobilna Ninja z Sadu jest bezpłatna i można ją znaleźć na urządzeniach mobilnych pod linkiem: 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.STOWARZYSZENIESADYGROJECKIE.NinjaZSadu 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx