Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Ukryte w słowach” - konkurs Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi

Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi planował organizację kilku jesiennych spotkań promujących kulturę ludową, jak Święto Chleba czy koncerty w ramach akcji „Kultura na ludowo #wspieram”. Niestety sytuacja epidemiczna zmusiła nas do modyfikacji tych zamierzeń. Nie oznacza to jednak, że ustajemy w wysiłkach i próbach przybliżania wszystkim zainteresowanym wiedzy o folklorze, historii i tradycjach ludowych.

W najbliższym czasie przenosimy nasze działania do sieci. Aby nie tracić z kontaktu ze swoimi sympatykami proponujemy kolejny konkurs. Z mediów społecznościowych oraz wiadomości, jakie otrzymujemy wiemy, że teksty publikowane na naszej stronie cieszą się dużym zainteresowaniem odbiorców. Pragnąc podtrzymać ich ciekawość proponujemy konkurs „Ukryte w słowach”. Tym razem nie trzeba będzie nawet wychodzić z domu!

Jedyne o co będziemy prosić to o uważne czytanie artykułów na stronie www.nikidw.edu.pl. Co dwa tygodnie będziemy publikować 5 pytań dotyczących wszystkich treści, jakie można znaleźć w naszej witrynie. Zadaniem uczestników Konkursu będzie udzielenie krótkich odpowiedzi na pytania i przesłanie ich na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wśród osób, które odpowiedzą prawidłowo na wszystkie pytania rozlosujemy zwycięzcę, który otrzyma nagrody książkowe.

Regulamin oraz aktualne pytania konkursowe są dostępne na stronie Instytutu.

Źródło: Informacja prasowa

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx