Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs Polskich Filmów Eksperymentalnych

Zgłoś swój film do konkursu polskich filmów eksperymentalnych organizowanego w ramach 12. edycji Short Waves Festival, najbardziej treściwego festiwalu krótkiego kina!

Short Waves Festival odbędzie się w Poznaniu w dniach 17-22.03.2020. Przyszłoroczna edycja festiwalu będzie wzbogacona o nową sekcję konkursową. 

Konkurs Polskich Filmów Eksperymentalnych to kuratorski konkurs produkcji z pogranicza filmu i video-artu trwających nie dłużej niż 30 minut i powstałych nie później niż w czerwcu 2018, bez dodatkowych ograniczeń formalnych i gatunkowych. Finałowa selekcja filmów zostanie zaprezentowana 20.03.2020 w Kinie Muza w Poznaniu. Międzynarodowe Jury zadecyduje o przyznaniu nagrody finansowej w wysokości 2000 złotych, która zostanie wręczona 21.03.2020 w Sali Wielkiej CK Zamek.

Kurator sekcji konkursowej: Wojciech Ulman

Współpraca programowa: Aleksandra Ławska, Emilia Mazik

Zgłoś swój film! 

Ważne terminy: 

25.11.2019 – start naboru

31.12.2019 – koniec naboru

31.01.2020 – ogłoszenie listy zakwalifikowanych filmów

17-22.03.2020 – Short Waves Festival w Poznaniu

Filmy należy zgłaszać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Zgłoszenie powinno zawierać: 

  • krótki biogram reżysera/rki, 
  • informacje o filmie: autor, opis, czas trwania, rok produkcji, dotychczasowe projekcje filmu,
  • aktywny link do filmu (vimeo, youtube itp.) i jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu.

Masz pytania? Pisz pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator: Fundacja Ad Arte

Źródło: http://shortwaves.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx