Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Zimowe Turnusy Uśmiechu w Wiśle

Fundacja ING Dzieciom zaprasza organizacje pozarządowe, pracujące ze stałą grupą dzieci, do konkursu na Turnusy Uśmiechu - zimowiska. Do wygrania są trzy turnusy - 12-dniowe kolonie dla grupy do 50 osób w ośrodku fundacji w Wiśle. Na pomysły organizacji czekamy do 30 września 2019 r.

Fundacja ING Dzieciom od czternastu lat organizuje w swoim ośrodku w Wiśle bezpłatne pobyty dla dzieci i młodzieży, w ramach autorskiego programu Turnusy Uśmiechu. Celem konkursu jest realizacja najciekawszych pomysłów na kolonie dla dzieci ze środowisk o trudnej sytuacji społeczno-ekonomicznej. Fundacja oferuje miejsce, przejazd grupy i pokrywa koszty całego pobytu. Wnioskujący zgłasza swój pomysł oraz zobowiązuje się do jego realizacji. Zorganizowanie grupy (od 40 do 50 osób) oraz zapewnienie kadry opiekunów i wychowawców należy do wnioskującego.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Organizacje pozarządowe oraz jednostki samorządu terytorialnego działające w zakresie prowadzenia placówek opiekuńczo-wychowawczych wsparcia dziennego dzieci i młodzieży lub opiekujące się stałą grupą dzieci, które w latach 2017 – 2019 nie uczestniczyły w organizowanych przez Fundację ING Dzieciom turnusach w Wiśle.

Termin składania wniosku upływa 30 września 2019 r. o godz. 12:00 (w południe).

W konkursie na kolonie do wygrania są 3 turnusy:

•    od 13 stycznia do 24 stycznia 2020 r.
•    od 27 stycznia do 7 lutego 2020 r.
•    od 10 lutego do 21 lutego 2020 r.

Zapraszamy na podstronę programu i do zapoznania się ze szczegółami konkursu.

Źródło: Informacja prasowa

Najnowsze