Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wakacje - czas start! [TEMAT MIESIĄCA]

Lipiec to czas upragnionych wyjazdów, wytchnienie od zamknięcia w domach i zasłużony odpoczynek po trudnym sezonie jesienno-zimowo-wiosennym. Wakacyjnemu wypoczynkowi postanowiliśmy więc poświęcić pierwszy od dawna comiesięczny cykl artykułów - tzw. "temat miesiąca".

 

Wakacje. Czas start TEMAT MIESIĄCA

 

Od lipca 2021 r. każdego miesiąca oprócz zróżnicowanych treści, które zwykle Wam dostarczamy, będziemy publikować serię artykułów dotyczących jednego wybranego tematu. Zaczniemy od wyczekanych wakacji

 

O czym napiszemy w lipcu?

Przypomnimy, jak bezpiecznie spędzić czas nad wodą oraz jak świadomie skorzystać z dobrodziejstwa lasu.

Zaproponujemy wyjątkowe miejsca, które możecie odkrywać na własną rękę np. dzięki zasobom Sieci Najciekawszych Wsi. Dla tych, którzy dopiero zaczynają podróże i dla tych, którzy niejeden plecak już spakowali, przygotowaliśmy niezbędnik podróżnika.

Podróżując warto nie zapominać o zdrowiu. Podpowiemy, na jakie korzyści mogą liczyć zaszczepieni turyści i jak uchronić się przed zatruciem pokarmowym.

 

Temat miesiąca

Artykuły z cyklu „temat miesiąca” będziemy publikować kilka razy w tygodniu przez cały lipiec. Masz ciekawe materiały albo znasz niesamowite historie, które pasują do lipcowego tematu? Skontaktuj się z nami!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx