Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Webinarium pt. „Jak założyć i prowadzić Dziecięcą Drużynę Pożarniczą?”

Pandemia Covid to nie czas stracony dla kreatywnych i ciekawych ludzi. Strażacy to ludzie z pasją i wielkim sercem dlatego wierzymy, że warto tę pasję przekazywać najmłodszym a od nich brać zapał do dalszej pracy. Komisja ds. młodzieży i sportu ZG ZOSP RP zaprasza wszystkich zainteresowanych do zarejestrowania się na Pierwsze Webinarium pt. „Jak założyć i prowadzić Dziecięcą Drużynę Pożarniczą”, które zostało zorganizowane w ramach pracy komisji.

Webinarium jest przeznaczone dla osób, które prowadzą lub zamierzają założyć Dziecięcą Drużynę Pożarniczą przy OSP. Warunki uczestnictwa:

  • osoba pełnoletnia należąca do OSP,
  • zainteresowanie pracą z dziećmi i młodzieżą,
  • pełna dyspozycyjność w czasie trwania Webinarium,
  • komputer z dostępem do internetu z kamerką i głośnikiem.

Webinarium odbędzie się on-line z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej na platformie Google Meet w terminie 19-20 lutego 2021 r. Dokładny program wraz z opisem prowadzących znajduje się poniżej. Osoby zakwalifikowane otrzymają link do zalogowania się na platformie.

Zgłoszenia można dokonać do dnia 16 lutego 2021 r. do godz. 12:00 poprzez wypełnienie elektronicznej ankiety zgłoszenia.

Liczba miejsc na pierwszym Webinarium jest ograniczona.

Źródło: http://www.zosprp.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx