Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Akademia Retoryki Igora Zalewskiego zaprasza do udziału w konkursie Najlepszy Młody Mówca - zgłoszenia do 31 stycznia

W Konkursie mogą brać udział uczniowie wszystkich szkół średnich, którzy nie ukończyli 20 lat.

Co trzeba zrobić?

Do 31 stycznia 2021 roku trzeba na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przesłać film z dwuminutowym przemówieniem na dowolny temat. Film nie może być montowany nie może być dłuższy niż owe dwie minuty. Razem z filmem trzeba dostarczyć zgłoszenie i oświadczenie, które możecie znaleźć poniżej:

Spośród nadesłanych przemówień komisja konkursowa wybierze 10 najlepszych, a ich autorzy zostaną zaproszeni na uroczysty Finał, który odbędzie się 11 kwietnia 2021 w Warszawie. Tam mówcy będą mieli 5 minut na wygłoszenie przemówienia, którego temat poznają wcześniej. Finał będzie poprzedzony warsztatami, które odbędą się 10 kwietnia, również w stolicy. Dojazd i pobyt w Warszawie zostanie opłacony przez Akademię Retoryki (dotyczy to także opiekunów). Szczegóły na temat NMM znajdziesz w regulaminie.

 
NAGRODY

Zwycięzca otrzyma 10 000 złotych.
Nagroda za drugie miejsce to 5000 złotych,
a za trzecie 3000.

Zwycięzca otrzyma również statuetkę oraz tytuł Najlepszego Młodego Mówcy 2021 roku.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: https://akademiaretoryki.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx