Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogólnoposkie seminarium "Daleko do miasta: narracje o kulturze lokalnej" - zgłoś się już dziś i daj się zainspirować

Organizator: 

Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie

Ul. Ks. Ożoga 10

36-065 Dynów

Kontakt: (16) 65 21 806

daleko_PLA2

 „Daleko do miasta” nie oznacza daleko do kultury, wręcz odwrotnie. Prowincja to nie miejsce zamieszkania,  ale miejsce urzeczywistniania zbiorowych i indywidualnych pragnień ludzi, w którym się wychowali.

„Daleko do miasta” to pomysł na życie ludzi, którzy zdecydowali się na zakorzenienie w małej społeczności lokalnej i działać z nią i dla niej podejmując się inicjatyw twórczych, szalonych, niestandardowych, ale też zupełnie zwykłych, ale ważnych.

Celem seminarium jest spotkanie ze sobą ludzi, którzy mają potrzebę wzajemnego obdarowywania się doświadczeniami: doświadczeniami badawczymi ( narracją badacza), które mogą stać się bliskie i potrzebne w pracy animatorów kultury i odwrotnie, czyli doświadczeniami animatorów (narracja praktyka), którzy zainspirują akademików do wyznaczania nowych celów badawczych. Jednym słowem marzymy o wyjątkowym transferze wymiany myśli, metod pracy, spostrzeżeń, doświadczeń, emocji i działań pomiędzy akademikami a praktykami; pomiędzy tymi dla których bliskie są narracje o kulturze lokalnej.

Seminarium „daleko do miasta” jest dla tych, którzy szukają nowych pomysłów na działania dla, ale przede wszystkim z małą społecznością lokalną, pracując w domu kultury, szkole, świetlicy, bibliotece, organizacji non-profit lub osób, które są po prostu są animatorami kultury poszukującymi inspiracji w badaniach jakościowych.

Seminarium „daleko do miasta” jest dla tych, które zamierzają pisać prace magisterskie, doktorackie i ciągle poszukują dla siebie odpowiedniego tematu. Zachęcamy takie osoby, aby uczestniczyły w seminarium i podzieliły się swoją wiedzą badawczą, ale również wsłuchały się
w  narracje animatorów o kulturze lokalnej.

Formularze zgłoszeń są nadal przyjmowane na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz formularz zgłoszeniowy

BLOG: www.seminarium.idynow.pl (znajdziesz tu informacje o nas, formularz, program, informacje o warunkach uczestnictwa, a także więcej danych o prelegentach)

Facebook: https://www.facebook.com/Daleko-do-Miasta-253014261846105/  (w tym miejscu na bieżąco będziemy informować o etap przygotowań seminarium)

Koszty: Nie pobieramy opłaty konferencyjnej. Uczestnicy seminarium pokrywają jedynie koszty noclegów i wyżywienia/ szczegółowe informacje na BLOGU w zakładce oraz w załączeniu

Seminarium odbędzie się w Ośrodku „Czardworek” w Przysietnicy/ k. Brzozowa, woj. podkarpackie.
Zobacz: http://bieszczady.com.pl/osrodki-turystyczne/osrodek-turystyczny-czardworek/.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury  w ramach Programu Kultura -Interwencje 2017

Pobierz program

Źródło: http://seminarium.idynow.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx