Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacyjnego „Samorządowy Lider Edukacji”

Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego zaprasza do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacyjnego „Samorządowy Lider Edukacji” (2015).

Już po raz piąty wyróżnimy samorządy z całej Polski, które inwestują w rozwój oświaty, wspierają środowiska edukacyjne oraz wyróżniają się aktywnością na rzecz dzieci i młodzieży. Wyniki tegorocznej edycji Konkursu "Samorządowy Lider Edukacji" ogłosimy w październiku 2015 roku, w przededniu Dnia Edukacji Narodowej - tak, aby wyróżnione samorządy mogły upowszechnić swój sukces w postaci uzyskania certyfikatu podczas uroczystości i wydarzeń lokalnych towarzyszących świętu nauczycieli i środowisk oświatowych. Uroczysta gala finałowa V edycji Konkursu odbędzie się w zabytkowych wnętrzach Auli Leopoldyńskiej Uniwersytetu Wrocławskiego.

Patronat Honorowy nad Programem "Samorządowy Lider Edukacji" sprawuje prof. dr hab. Jerzy Buzek, przewodniczący Parlamentu Europejskiego w latach 2009-2012.

Termin przyjmowania zgłoszeń samorządów w V edycji Programu "Samorządowy Lider Edukacji" upływa 3 lipca 2015 roku.

 

Dokumenty konkursowe

Folder informacyjny Programu "Samorządowy Lider Edukacji" - pobierz!


Zgłoszenie i ankieta konkursowa - pobierz!

Regulamin - pobierz!

Relacja z ubiegłorocznej edycji Programu (2014) - kliknij!

 

Źródło: http://www.fundacja-edukacja.org.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx