Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kalkulatory

(aktualizacja listopad 2020)

 

Arytmetyczny

Zaawansowany kalkulator do wykonania dowolnego obliczenia matematycznego

Geograficzny

Kalkulator odległości na świecie

Finansowe

e-kalkulatorkredytowy.pl udostępnia kalkulatory kredytowe, porównywarki rat i rankingi ofert bankowych, aby w jednym miejscu w szybki i prosty sposób otrzymać dostęp do poszukiwanych narzędzi

Zbiór generatorów i walidatorów różnych numerów

Kalkulator walutowy

Kalkulatory podatkowe

Jednostek miar

Kalkulator temperatury - pod tym adresem oprócz kalkulatora temperatury znajdziemy również inne ciekawe kalkulatory fizykochemiczne.

Konwertrery jednostek miar

Rolnicze i gospodarskie

Ewidencja przychodów i rozchodów w gospodarstwie

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu stawianemu rolnikom, beneficjentom wybranych działań PROW 2014-2020 także pozostałym rolnikom, opracowało już drugą wersję aplikacji w arkuszu kalkulacyjnym dla potrzeb dokumentowania zdarzeń gospodarczych. (źródło: http://www.cdr.gov.pl )

Kalkulator SO

Przy pomocy „Kalkulatora SO” można w szybki i prosty sposób oszacować wielkość ekonomiczną gospodarstwa rolnego w euro. Wielkość ekonomiczna obliczana jest na podstawie współczynników Standardowej Produkcji „2010” (SO „2010”) opracowanych zgodnie z rozporządzeniem unijnym obowiązującym wszystkie państwa UE. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.fadn.pl. Kalkulator został przygotowany w Instytucie Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej - Państwowym Instytucie Badawczym.

Kalkulator zużycia energii elektrycznej w domu

Kalkulator kosztu prądu

Kalkulator mocy kotła

Opracowanie: P.S.

Więcej w tej kategorii: « Serwisy pogodowe Mapy »

2 komentarzy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx