Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Opieka nad osobami starszymi

 

PYTANIE:

Dzień dobry,
Na państwa stronie ( http://www.ww.org.pl/strona.php?p=292 ) jest informacja na temat zarobku opiekując się osobami starszymi lub niepełnosprawnymi. Zainteresowało mnie to, gdyż chętnie zająłbym się taką działalnością. Poszedłem
tak jak państwo piszecie na swojej stronie do 2 MOPSów, związku inwalidów i rencistów, do opieki społecznej. We wszystkich wyżej wymienionych instytucjach nie potrafili mi pomóc, za każdym razem słyszałem, ze oni nie wiedza o co może tu chodzić, i ze nie wiedzą o takiej możliwości. Chciałbym, aby państwo powiedzieli mi gdzie mogę uzyskać te informacje? Albo czy państwo możecie mi odpowiedzieć na moje pytania dotyczące takiej działalności.

z góry dziękuje za odpowiedz,

ODPOWIEDŹ:

Szanowny Panie, 
proszę podać mi nazwę gminy, w której Pan mieszka - postaram się podać Panu adres najbliższej instytucji, w której otrzyma Pan potrzebne informacje.

Może Pan też zapytać w Punkcie Konsultacyjnym Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego - BARR telefonicznie (084) 686 53 93 poniedziałek - piątek w godzinach 8.00-16.00 albo drogą elektroniczną - należy wypełnić na stronie internetowej BARR  formularz zapytań: http://www.barr.org.pl/ - w zakładce Punkt Konsultacyjny

Polecam Panu też Interaktywny portal ABC Biznesu - Pakiety Branżowe, autorstwa Ośrodka Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu www.opiwpr.org.pl/abcbiznesuNa tej stronie znajdzie Pan wiele praktycznych informacji, m.in. dotyczących założenia placówki całodobowej opieki (są tam też ważne informacje dla osób, które nie tyle chcą zakładać taką placówkę, lecz zamierzają w ramach własnej działalności gospodarczej po prostu opiekować się osobami starszymi), a także może Pan przez ten portal zadać pytanie specjaliście. W celu skorzystania z pełnej informacji, którą udostępnia portal musi Pan się po prostu zarejestrować na stronie (rejestracja jest bardzo prosta). 

W imieniu redakcji Witryny Wiejskiej pozdrawiam,

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx