Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wymiana linków

Zapraszamy do wymiany linków z portalem Witryna Wiejska - kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

*

Portal https://www.praca.pl - Praca.pl to jeden z największych w Polsce serwisów z ofertami pracy, zawierający zawsze aktualną bazę ogłoszeń o pracy z podziałem na województwa, miasta i branże, a także rozbudowaną bazę poradników dla osób szukających zatrudnienia.

 

*

Jobsora - https://pl.jobsora.com - Strona wyposażona jest w funkcjonalną i sprawnie dzialającą wyszukiwarkę, dzieki czemu osoby poszukujące zatrudnienia bez problemu moga znaleźć takie ogłoszenia, ktore spełniają ich oczekiwania i na które mogą od razu odpowiedzieć.

*

Sklep rolniczy Agropilot - https://sklep.agropilot.com.pl    - części do maszyn i urządzeń rolniczych, części do wałków odbioru mocy.

*

Portal https://www.mojawies.pl/  to pierwszy ogólnopolski portal społecznościowy, poświęcony sprawom kół gospodyń wiejskich i mieszkańcom wsi, współtworzony przez jego użytkowników. Teraz każde koło gospodyń w Polsce może bezpłatnie mieć do dyspozycji swoją własną stronę www.

*

https://pl.trud.com/ - – szukamy pracy i CV na wszystkich serwisach pracy. Od lat jesteśmy jedną z największych wyszukiwarek pracy we Wschodniej Europie a również w Polsce z ponad 8 milionów użytkowników każdego miesiąca jako Trud.com.

https://pl.next-jobs24.com/  Serwis pracy Next-Jobs powstał w 2010 roku i jest dynamicznie rozwijającą się firmą dostarczającą od lat klientom z całego świata wysokiej jakości usług z zakresu rekrutacji online.

*

http://prowincjanoc.pl - to miejsce, w którym spotykają się wszyscy ci, którzy w jakikolwiek sposób interesują się wsią. Na stronie spotykać się będzie myśl naukowców z ideami wizjonerów ruchu ludowego, z przekazem artystów i oczekiwaniami przeszłych, teraźniejszych i przyszłych mieszkańców wsi.

*

www.okuninka.org.pl - to portal którego misją jest popularyzacja miejscowości Okuninka jako dobrego miejsca na letni wypoczynek.

*

http://www.gmina.nowaruda.pl/-

Oficjalna strona Gminy Nowa Ruda dla mieszkańców, inwestorów i turystów. Gmina Nowa Ruda położona jest w Sudetach Środkowych, u podnóża pięknych, świerkowych lasów Gór Sowich. Gmina przylega do Kotliny Kłodzkiej i Gór Sowich. W ciagu 30 minut można dojechać tu z Wałbrzycha i półtorej godziny ze stolicy Dolnego Śląska - Wrocławia.

*

http://mlodzinawsi.blogspot.com - Blog badawczy "Młodzi na wsi"- Czy warto dziś mieszkać na wsi? Młode pokolenie mieszkańców terenów wiejskich o sobie i swoich społecznościach lokalnych.

*

www.modnagospodyni.pl - “Modna Gospodyni” to portal najstarszego magazynu dla aktywnych mieszkanek wsi, ukazującego się od 1957 roku. W każdym numerze “Modnej Gospodyni” prezentujemy portrety niezwykłych kobiet. W wywiadach i reportażach przedstawiane są zjawiska społeczne i obyczajowe, jakie zmieniają polską wieś.
Radzimy jak dbać o zdrowie i urodę, jak aranżować przydomowe ogrody, prezentujemy twórczość artystyczną współczesnych kobiet wiejskich.

*

http://prowincjanoc.blogspot.com - Prowincja noc to blog poświęcony życiu wsi, zmianom społecznym i kulturowym, jakie zachodzą na polskiej wsi.

*

www.wielkopolska-country.pl - Celem portalu jest promocja wielkopolskiej prowincji, głównie wsi.

Interesuje nas jej przeszłość i teraźniejszość - ciekawe miejsca, zabytki, etnografia, kultura, przyroda i ludzie. Dużo uwagi poświęcamy agroturystyce. Osobiście jeździmy do wielkopolskich gospodarstw agroturystycznych i prezentujemy je na portalu.

*

www.tucze.wint.pl - Centrum Kształcenia w Tuczy jest placówką o charakterze kulturalno-oświatowym, zapewniającą możliwość ustawicznego kształcenia w formie on-line i stacjonarnej celem uzupełnienia lub podwyższenia poziomu wiedzy i kwalifikacji. Projekt „Wioska internetowa - kształcenie na odległość na terenach wiejskich”

*

www.bienice.wint.pl  - Centrum Kształcenia w Bienicach jest placówką o charakterze kulturalno-oświatowym, zapewniającą możliwość ustawicznego kształcenia w formie on-line i stacjonarnej celem uzupełnienia lub podwyższenia poziomu wiedzy i kwalifikacji. Projekt „Wioska internetowa - kształcenie na odległość na terenach wiejskich”.

*

http://bebelno.cichecki.net - „Wędrówki przez stulecia. Bebelno i okolice”. Strona ta porusza tematykę historii miejscowości Bebelno,
Krasów, Krzepin, Ludwinów, Podłazie, Skociszewy, Sulików oraz Zagórcze. Serwis omawia także szczegółowo historię miejscowej parafii,szkolnictwa, a także pobliskie potyczki wojenne. Oprócz tego poświęca także wiele miejsca m.in. opisowi życia na wsi oraz zwyczajom i obrzędom.

*

 http://www.egoturystyka.pl - Projekt „Wirtualny przewodnik po krainie EGO” zrealizowano ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego w ramach priorytetu Polityka regionalna i działania transgraniczne. Norweskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych przyznało 259 134 euro na jego urzeczywistnienie. Lider projektu to Powiat Olecki, a partnerzy – Powiat Ełcki i Gołdapski, Rejon Guriewsk i Okręg Oziersk (Obwód Kaliningradzki Federacji Rosyjskiej), Rejon Sychów Miasta Lwowa (Ukraina), Region Halland (Szwecja).(...) „Główny rezultat projektu to interaktywny portal turystyczny promujący walory i atrakcje subregionu EGO – www.egoturystyka.pl. W portalu, zawierającym strony internetowe w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim i polskim, zamieszczono informacje dotyczące istniejących szlaków turystycznych z ich opisem, mapami i zdjęciami.

Wymiana banerów

*

www.synapsa.mragowo.pl  - Stowarzyszenie "Synapsa". Nasze Stowarzyszenie działa od jedenastu lat. Działamy na rzecz pomocy rodzinom z powiatu mrągowskiego. Stowarzyszenie SYNAPSA realizuje projekty, które dotyczą problemów społecznych, tworzy zawsze na własny użytek, program rozwiązywania danego problemu społecznego, który został zdiagnozowany w środowisku lokalnym.

 *

www.chroberz.info - Chroberz, miejscowość na Ponidziu, dumna ze swojej nazwy, bo to miejsce niegdyś odwiedził sam Bolesław Chrobry. Obecnie miejscowość znana z przystani kajakowej i uroczego pałacu który należał niegdyś do Aleksandra Wielopolskiego - autora słynnej branki, która przyśpieszyła wybuch powstania styczniowego.

 *

http://pomagamy.dbv.pl/ 
- "Próbujemy pomóc chorym, niepełnosprawnym dzieciom oraz osobom dorosłym szukającym pomocy, wsparcia w leczeniu i rehabilitacji. Im więcej osób odwiedzi stronę potrzebujących, tym większe szanse na to, że trafią tam osoby które będą mogły Im pomóc! ZAPRASZAMY do Pomocy. http://pomagamy.dbv.pl "

*

http://www.gospodarkapodkarpacka.pl/
- Portal gospodarkaPodkarpacka.pl to samodzielnie działający serwis internetowy informujący o wydarzeniach gospodarczych z regionu w jak najszerszym ujęciu. Piszemy o inwestycjach, firmach, działalności samorządów rolnictwie, interesują nas zmiany w przepisach, prawo gospodarcze.

*

www.EkoSpecjaly.pl – Katalog producentów zdrowej żywności.

*

http://www.lubien.pl/  - Strona internetowa Gminy Lubień.

*

http://www.ogrodzieniec-fotografia.pl - Prawie sto lat temu wykonano przed bramą kościoła parafialnego w Ogrodzieńcu zdjęcie grupy ówczesnych mieszkańców. Zachowana fotografia sprzed 100 lat stała się inspiracją projektu „Wspólna pamięć – wspólna fotografia. Ogrodzieniec 1911 – 2011” w ramach, którego przewidziano między innymi wykonanie zbiorowej fotografii w dniu 23 czerwca 2011 roku, po uroczystościach Bożego Ciała, pod Kościołem Parafialnym
w Ogrodzieńcu
. O innych zamierzeniach realizowanych w ramach projektu można poczytać na: http://www.ogrodzieniec-fotografia.pl/. Znajdziecie tam Państwo również galerię starych zdjęć i ciekawostki historyczne na temat Ogrodzieńca.

 *

 http://www.iskrzyczyn.pl- Piękna, malownicza wieś Iskrzyczyn położona niedaleko Cieszyna graniczącego z Czechami na południu kraju, w gminie Dębowiec. Pierwsze wzmianki o sołectwie Iskrzyczyn pochodzą z roku 1223.

  *

http://kaluzewies.tnb.pl - Kałuże- wieś położona w otulinie Załęczańskiego Parku Krajobrazowego na historycznym Szlaku Bursztynowym, nieopodal rzeki Warty. Jest to malownicze miejsce, oaza ciszy i spokoju, gdzie wśród lasów, śpiewu ptaków można odetchnąć od zgiełku codzienności.

 *

http://www.agroturystyczny24.pl/ - Kwintesencja Turystyki Wiejskiej w Jednym Miejscu - Baza noclegowa prezentująca oferty gospodarstw agroturystycznych z każdego regionu kraju. Zapraszamy do sprawdzenia opisów atrakcji turystycznych oraz poradnika związanego z turystyką wiejską.

*

http://www.terazfolk.pl/ - Wirtualna przestrzeń folkowa... ZAPRASZAMY!

 *

http://www.cisownik.pl - Tradycja i kultura we wsi Cisownik.

*

http://www.pluru.pl/- Serwis społeczności obywatelskiej.

*

http://www.forumszerokopasmowe.pl/- "Chcemy by Portal Krajowego Forum Szerokopasmowego stał się platformą ułatwiającą dzielenie się wiedzą i doświadczeniami. To miejsce do wyszukiwania informacji jak i do zadawania pytań. Ale to także miejsce do ostrzegania innych, na jakie można natknąć się trudności i dzielenia się wiedzą jak można rozwiązywać napotykane problemy."

*

http://www.chociule.pl/- CHOCIULE (Koczule, Kulschlau) - duża wieś 6 km na południe od Świebodzina, przy lokalnej drodze do Radoszyna i dalej do Szklarki Rudnickiej.

*

http://www.starywegliniec.pl  - Serwis informacyjno-społecznościowy miejscowości Stary Węgliniec, położonej w województwie dolnośląskim.

*

W Kominkach online - www.kominki.warmia.pl

*

http://www.Poland-Export.pl  - Katalog Poland Export zapewnia pełne i aktualne dane teleadresowe polskich firm oraz oferty polskich eksporterów. Obecnie Poland Export jest wiodącym w Polsce serwisem B2B, specjalizującym się w promowaniu polskich przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych w następujących branżach tematycznych: hutnictwo, odzież, wyroby metalowe, meble i wiele, wiele innych. Zapraszamy!
*
http://www.Poland-Transport.eu - Poland-Transport.eu to profesjonalna witryna internetowa poświęcona wyłącznie branży transportowej, której celem jest zapewnienie szybkiego i efektywnego odnalezienia firmy przewozowej w Polsce. Szukając usług transportowych - odwiedź Poland-Transport.eu !
*
http://www.jjkbuild.neostrada.pl - strona związana tematycznie z miejscowościami Długołęka, Krasnołęka, Wyszomierz k/Nowogardu. Tematyka społecznościowa, opisy wsi.
*
http://www.piagro.pl - Jesteśmy portalem przeznaczonym dla rolników oraz ludzi z branży rolniczej. Połączenie platformy informacyjnej, z platformą handlową. W platformie informacyjnej można znaleźć wiele interesujących i przydatnych działów. Aktualne wiadomości z kraju i świata, poradniki w dziale artykuły. Najnowsze rolnicze ceny, listy z informacjami na temat wszystkich bezpłatnych szkoleń dla rolników, przegląd prasowy gazet rolniczych oraz wiele innych ciekawych informacji.
*
http://www.sklep.mizar.com.pl/   -Asortyment skierowany przede wszystkim do szeroko rozumianej branży rolniczej.
*
http://NowoczesnaFarma.pl   - NowoczesnaFarma.pl: przyjazny portal nowoczesnego rolnika - tylko u nas znajdziesz najświeższe informacje, przydatne porady, katalog firm rolniczych i branżowe ogłoszenia, podane w przystępnej, ciekawej formie. 
*

www.mapakultury.pl   - Mapa Kultury – ogólnopolski portal promujący kulturę w regionach, wspierający przejawy kultywowania lokalnej tożsamości i tradycji. Każdy może dodać wpis, który trafi na Mapę Kultury.

*

Praca w Mazowieckiem
Dolnośląskie
Łódzkie
Śląskie

 

*** 

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx