Ogólnopolskie Spotkanie „Aktywni w sołectwach”. Wspólna fotografia uczestników

image001zaja3

Tradycją spotkań sołeckich organizowanych przez Fundację Wspomagania Wsi jest pamiątkowa, wspólna fotografia wszystkich uczestników.

W tym roku zebraliśmy się na dziedzińcu hotelu Uroczysko w Cedzynie, gdzie odbywa się spotkanie.

 

POBIERZ ZDJĘCIE W PEŁNEJ ROZDZIELCZOŚCI

Facebook
Twitter
Email

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!