Zapraszamy na polską wieś!

zapraszamy na wies

Zastanawialiście się kiedyś, jak w szybki i łatwy sposób znaleźć odpowiedni obiekt agroturystyczny, który da Wam zapewnienie wysokiej jakości usług oraz gwarancję poczucia bezpieczeństwa?

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was do odwiedzenia serwisu internetowego https://agroturystyka.pl/. Znajdziecie w nim ponad 500 ofert noclegowych w sprawdzonych kwaterach agroturystycznych zlokalizowanych na terenie naszego kraju. Wszystkie kwatery możecie znaleźć pod zakładką „Noclegi”.

Wśród nich znalazły się obiekty dostosowane dla poszczególnych segmentów gości, jak np. obiekty przyjazne dla rodzin z dziećmi, kwatery dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także miejsca idealne dla miłośników wędkarstwa, grzybobrania czy jazdy konnej.

Dodatkowo, szukając kwatery noclegowej warto zwracać uwagę na te, które przeszły kategoryzację Wiejskiej Bazy Noclegowej.

Kategoryzacja to dobrowolna ocena polegająca na nadaniu poszczególnym obiektom noclegowym określonej kategorii, która świadczy o rodzaju i jakości wyposażenia oraz oferowanych usług. Ocena ta przyznawana jest na podstawie kryteriów zawartych w „wymaganiach kategoryzacyjnych”, w formie słoneczek w skali od jednego do trzech. Warto wspomnieć, że kategoryzacja wyróżnia dwa rodzaje klasyfikacji obiektów – „Wypoczynek na wsi” oraz „Wypoczynek u rolnika”.

Obiekty należące do rodzaju „Wypoczynek u rolnika” są idealnym wyborem dla wszystkich turystów, którzy pragną zaznać typowego, wiejskiego noclegu. Kwatery te muszą spełniać wszystkie kryteria zawarte w „wymaganiach kategoryzacyjnych”, a ponadto obowiązują je wymagania specyficzne, przeznaczone wyłącznie dla swojego rodzaju, takie jak:

  • siedlisko zagospodarowane tradycyjnie,
  • otaczające kwaterę tereny wiejskie,
  • ilość miejsc w kwaterze do 30 osób,
  • prowadzenie produkcji rolnej,
  • zwierzęta stanowiące atrakcję turystyczną gospodarstwa,
  • ogród warzywny,
  • elementy dekoracyjne związane z kultywowaniem rodzimych tradycji, kultury, etnografii,
  • rozwiązania ekologiczne w gospodarstwie.

 

Dlatego, decydując się na spędzenie swojego czasu wolnego w miejscach skategoryzowanych macie pewność, że czeka na Was najwyższa jakość oferowanych usług, a Wasz pobyt tam, będziecie miło wspominać przez długie lata.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poszczególnych obiektów agroturystycznych na stronie https://agroturystyka.pl/!

Facebook
Twitter
Email

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!