Świętujmy Dzień Dobrej Współpracy Biznesu i Organizacji Pozarządowych – 2 czerwca!

Clipboard01

Przypadający na 2 czerwca, Dzień Dobrej Współpracy Biznesu i Organizacji Pozarządowych jest doskonałą okazją do podkreślania znaczenia współpracy międzysektorowej. To idealny czas, aby podziękować przedstawicielom NGO i biznesu za ich niestrudzone zaangażowanie i wyjątkowe inicjatywy, które wspólnie realizują.

Dzień Dobrej Współpracy Biznesu i Organizacji Pozarządowych ustanowiła w 2022 roku Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce wraz z Partnerami, z okazji 25. edycji Konkursu o tytuł „Dobroczyńca Roku”. Ten dzień jest dedykowany wszystkim firmom i organizacjom, które czynią dobro, współpracując, wzajemnie się wspierając i dzieląc zasoby. To idealny dzień, by z dumą pokazać efekty wspólnych działań nie tylko samym partnerom, ale także szerokiemu gronu odbiorców.
Niech ten szczególny dzień będzie także impulsem do spojrzenia w przyszłość. Zachęcamy wszystkie firmy i organizacje do zastanowienia się nad możliwościami współpracy z nowymi partnerami.

W Dniu Dobrej Współpracy Biznesu i Organizacji Pozarządowych świętujmy wspólnie nasze sukcesy, dzielmy się doświadczeniami i inspirujmy innych do nawiązywania wartościowych partnerstw.

Dołączcie do nas 2 czerwca, aby uczcić ten wyjątkowy dzień i podkreślić, jak wiele można osiągnąć dzięki dobrej współpracy.

Razem możemy zmieniać świat na lepsze!

#BiznesNGO #Dzienwspolpracy #dobroczyncaroku

Facebook
Twitter
Email

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!