Ashoka ogłasza nabór w Ścieżce Programy Funduszu Tutaj

ASH4

Złóż wniosek na dowolny projekt wspierający dobrostan osób z doświadczeniem migracji lub uwzględnij priorytety – działania w miastach do 250 000 mieszkańców albo z osobami wieloaspektowo wykluczonymi. Aplikuj do 29.01 i otrzymaj 20 000 USD.

Trwa ostatni nabór wniosków w Ścieżce Programy Funduszu Tutaj stworzonego przez Ashokę. Organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o wsparcie w wysokości 20 000 USD na projekty wspierające osoby migranckie i uchodźcze.

Kryzysy, takie jak pełnowymiarowa inwazja na Ukrainę, pokazują wyraźnie, że skuteczne wsparcie dla osób przybywających do Polski wymaga równoczesnej interwencji w wielu obszarach. Dlatego ten nabór ma ogólne ramy, w których szczególnie zwracamy uwagę na dwa priorytety – intersekcjonalny aspekt wykluczenia (wsparcie osób, które nie tylko należą do społeczności migranckiej, ale także mają inne tożsamości, które powodują, że natrafiają na bariery społeczne) oraz decentralizację wsparcia (dotarcie do mniejszych miejscowości w Polsce).

Do 29 stycznia można zgłaszać projekty, które:

  • wspierają osoby z doświadczeniem migracyjnym i uchodźczym;
  • służą budowaniu dobrostanu i sprawczości na rzecz wspólnego dobra;

Szczególnie mile widziane będą projekty realizowane w partnerstwie oraz odpowiadające na priorytety: wsparcie osób wieloaspektowo wykluczonych lub działanie w miastach do 250 000 mieszkańców i mieszkanek.

 

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy.

 

Zapoznaj się z materiałami dla organizacji wnioskodawczych, a w przypadku pytań skontaktuj się z Natalią Dziedzic z zespołu Ashoki: ndziedzic@ashoka.org

 

 

Źródło: Informacja nadesłana do redakcji

Facebook
Twitter
Email

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!