English Teaching Activities (ETAs) – trwa nabór listów intencyjnych

ET2

Ścieżka English Teaching Activities to szansa na sfinansowanie ciekawych projektów z zakresu języka angielskiego realizowanych z dziećmi i młodzieżą w Twoim środowisku, połączona z cyklem inspirujących szkoleń dla nauczycieli.

Co to jest English Teaching Activities (ETAs)?

Dwuletnia ścieżka ETAs łączy w sobie udział w szkoleniach (metodycznych oraz projektowych) z realizacją projektu i kierowana jest do:

  • Nauczycieli języka angielskiego z publicznych przedszkoli i szkół podstawowych mieszczących się na wsiach,
  • Lokalnych liderów wiejskich, którzy samodzielnie lub we współpracy z nauczycielem języka angielskiego zaplanują projekt realizowany w środowisku lokalnym.

Projektem w rozumieniu Programu English Teaching jest realizacja ciekawego pomysłu na pozalekcyjne zajęcia z języka angielskiego, prowadzone w atrakcyjnej dla uczestników formie, w oderwaniu od podręczników, zeszytów, testowania i oceniana.

 

Jaki jest aktualny etap działań w ścieżce English Teaching Activities?

Aktualnie trwa nabór listów intencyjnych do udziału w ścieżce szkoleniowo-grantowej English Teaching Activities – edycja 2024/2025 – zapraszamy do składania swoich pomysłów na projekty!

 

Jak złożyć aplikację do English Teaching Activities?

Listy intencyjne do ścieżki English Teaching Activities można będzie składać wyłącznie w formie elektronicznej od 20 grudnia 2023 r. Bieżący nabór do ścieżki English Teaching zakończy się 15 stycznia 2024 r. 

 

Kliknij i dowiedz się więcej o ścieżce English Teaching Activities:

 

Źródło: https://englishteaching.org.pl

Facebook
Twitter
Email

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!