Wspieram sukces kobiet

SPS2

Polki stanowią 53% wyborców, a istotne dla nich kwestie nie znajdują miejsca w programach partii politycznych, dlatego też Fundacja SPS podejmuje działania, które mają na celu zwrócić należytą uwagę na wyzwania większości głosujących.

Projekt „Wspieram sukces kobiet” ma uświadomić – zarówno wybierającym, jak i wybieranym – jak istotne jest włączenie kobiet do dyskusji o priorytetach rozwojowych Polski.

Celem inicjatywy jest również zachęcenie Polek do świadomego podejmowania działań wyborczych.

 

Na stronie inicjatywy można pobrać plakat, logo, naklejki i tatuaże.

 

***

 

O FUNDACJI:

Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką jest najstarszą i największą organizacją w Polsce, której misją jest promowanie przedsiębiorczych postaw i kompleksowe wspieranie kobiet oraz młodzieży, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań i spełniania marzeń. Współzałożycielkami fundacji są Olga Kozierowska oraz Olga Legosz.

Sukces Pisany Szminką działa od 2008 roku tworząc największą społeczność przedsiębiorczych kobiet w Polsce. Działa aktywnie za pomocą social media oraz portalu sukcespisanyszminka.pl, także a realizuje innowacyjne programy i szeroko zasięgowe kampanie społeczne. Do flagowych projektów organizacji należą: program aktywizacji zawodowej kobiet Sukces TO JA, ogólnopolski konkurs Bizneswoman Roku, Fun. Tech. Future oraz YEP.Academy aktywizujący młodych ludzi, a także kampanie społeczne #StaćMnieNaSukces, #SukcesWMojejNaturze, #NiePrzepraszamZa, #PozwolWybrać.

 

Źródło: https://wspieramsukceskobiet.pl

Facebook
Twitter
Email

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!