Sandra Martynów od 2020 roku współpracuje z Fundacją Wspomagania Wsi w ramach edukacji finansowej mieszkańców wsi i małych miast (Fot: www.sandramartynow.pl, Sandra Martynów – mentalnie w rozwoju i edukacji finansowej)

Nawet jeśli czujesz, że ledwo wiążesz koniec z końcem to ten webinar jest dla Ciebie. Zapewniamy, że wyjdziesz z niego wzmocniona/wzmocniony, z poczuciem, że masz narzędzia do kontroli tego co masz. Jeśli nie boisz się inflacji ani wysokich rachunków to również ten webinar jest dla Ciebie – przyjrzysz się swojemu budżetowi i temu jak wydajesz pieniądze.

Webinar prowadzony jest przez Sandrę Martynów, trenerkę edukacji finansowej Fundacji Wspomagania Wsi.

Sandra Martynów. Ekspertka Planowania Finansowego. Dyrektor zarządzająca i trener w Pracownia Rozwoju Osobistego „Dla Ciebie”.  Master trener w Fundacji im. Marka Kamińskiego. Członkini Stowarzyszenia Krzewienia Edukacji Finansowej. Mentalny trener biznesu i komunikacji. Trenerka edukacji finansowej Fundacji Wspomagania Wsi. Autorka książki „Niezbędnik Finansowy. Jak dogadać się z pieniędzmi i żyć z nimi w zgodzie”. Współautorka kilka kolejnych książek.