Hej, Człowieku, pokaż serce zwierzętom ze schroniska!

zs3

Schronisko dla bezdomnych zwierząt DISEL w Aleksandrowie Kujawskim kończy swoją działalność. Azyl pokonała inflacja i drożyzna. Oprócz zachęcania do pilnej adopcji zwierząt, proszą też o pomoc w spłacie kredytów. Ich zbiórkę możecie wesprzeć na Pomagam.pl.

 W poruszającym wpisie w mediach właściciele schroniska piszą:

 Koszty naszej działalności wzrosły na tyle dużo, że każdy miesiąc kończymy z długami. Wszechobecna drożyzna niszczy nas z każdej strony. Cios za ciosem. Będąc odpowiedzialni za los takiej ilości zwierząt nie możemy na to pozwolić.

Sytuacja jest trudna zarówno dla pracowników, jak i wspaniałych wolontariuszy schroniska, którzy przez lata, z wielkim zaangażowaniem, pomagali zwierzętom. Schronisko działać będzie do końca roku i na ten okres potrzebuje pomocy finansowej.

Obecnie priorytetem jest adopcja zwierząt, żeby żadne zwierzę nie zostało bez opieki i dobrego domu. Podopiecznych azylu przybywa, a tylko nieliczni opuszczają jego mury. Przez cztery miesiące właściciele schroniska spłacić muszą kredyt, który zmuszeni byli zaciągnąć na zaległą fakturę weterynaryjną, a ewentualną nadwyżkę przeznaczą na zaopatrzenie magazynu w karmę.

Aby rozpowszechnić apel oraz zbiórkę schroniska, powstała piosenka zachęcająca do adopcji.

Zwierzęta do adopcji zobaczyć można na stronie internetowej oraz na profilu facebookowym Schroniska dla bezdomnych zwierząt DISEL.

 

Link do zbiórki: https://pomagam.pl/pozegnanie

 

 

Facebook
Twitter
Email

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!