Podsumowania i prognozy

WW - obrazek wyróżniający(99)

Styczeń to miesiąc w którym zazwyczaj podsumowujemy wydarzenia minionego roku i zastanawiamy się, co nam przyniesie przyszłość. Na Witrynie Wiejskiej w pierwszych tygodniach stycznia przypomnieliśmy najpopularniejsze materiały publikowane u nas w minionym roku.

Pozostałe dni tego miesiąca poświęcimy na przedstawienie podsumowań i prognoz o które poprosiliśmy osoby działające dla społeczności lokalnych. Publikujemy ich krótkie wypowiedzi podsumowujące wydarzenia roku 2021 w działalności społecznej na obszarach wiejskich, a także prognozy dla takiej działalności na kolejny rok.

Oprócz tego przeczytacie o tym, jak zmieniało się prawo dotyczące działalności organizacji społecznych w minionym roku w tekście „Co w prawie piszczy czyli zmiany w otoczeniu prawnym organizacji w 2021 roku”  Piotra Frączaka, społecznika, współtwórcy organizacji pozarządowych, eksperta d.s. prawa organizacji pozarządowych.

O tym, co wydarzyło się w polityce międzynarodowej w 2021 roku, oraz o tym co nas czeka w niedalekiej przyszłości dowiecie się z rozmowy Piotra Szczepańskiego z byłymi ambasadorami: Jerzym Markiem Nowakowskim i Ryszardem Schnepfem. „Rok złych wróżb? Co wydarzyło się w polityce międzynarodowej w 2021 roku?”

Zapraszamy do lektury.

Facebook
Twitter
Email

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!