Odpoczywaj na wsi bezpiecznie – materiały edukacyjne

onwb

Pandemia koronawirusa wytycza nową ścieżkę rozwoju agroturystyki – zmienia kierunki wyjazdów turystycznych oraz preferencje gości, ich oczekiwania i sposoby wypoczynku. Zagrożenie epidemiczne sprawia, że właściciele gospodarstw agroturystycznych muszą odnaleźć się w nieznanych dotąd realiach i zmierzyć z rygorystycznymi wytycznymi bezpieczeństwa sanitarnego.

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie we współpracy z Polską Federacją Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” przekazuje Państwu przykłady bezpiecznego prowadzenia działalności  turystycznej w obiektach agroturystycznych i turystyki wiejskiej w dobie zagrożeń epidemicznych, przykłady wypracowanych wzorcowych modeli przyjmowania i obsługi gości w obliczu ryzyka epidemii oraz upowszechnienie dobrych praktyk.

Materiały – film oraz broszura powstały w ramach operacji pn. „Odpoczywaj na wsi bezpiecznie” realizowanej ze środków PROW 2014-2020 w zakresie Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2020-2021.

Broszura „Odpoczywaj na wsi bezpiecznie”

Źródło: https://agroturystyka.pl

***

Facebook
Twitter
Email

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!