Wyjątkowa okazja dla osób, które chciałyby poprowadzić gospodarstwo agroturystyczne na Pojezierzu Brodnickim

Jeśli marzy Ci się spokój, cisza, przyroda i piękna okolica, rozważ możliwość pracy / mieszkania w małym gospodarstwie agroturystycznym na Pojezierzu Brodnickim (woj. kujawsko -pomorskie).

Z powodu podeszłego wieku właścicieli tego gospodarstwa, potrzebna jest pomoc przy prowadzeniu małej agroturystyki, która obecnie działa tylko w sezonie letnim. Istnieje też opcja dla tych, którzy mają możliwość zainwestowania własnych pieniędzy. Poziom inwestycji zależałby od możliwości i chęci, bo można też wykupić udziały i partycypować w profitach.

Ze względu na rewelacyjną lokalizację przy brzegu jeziora, infrastrukturę, jak i zupełnie niezrealizowany potencjał, istnieje wiele możliwości rozwinięcia tego biznesu, zarówno dla właściciela, jak i współwłaściciela, czy też zarządcy.

Miejsce idealne dla pary, która interesuje się przyrodą, ekologią, antropologią, być może sportem, zdrowym żywieniem itp. Pożądane umiejętności: przynajmniej podstawowe pojęcie o marketingu; idealna sytuacja: on “złota rączka”, ona potrafi zorganizować wyżywienie dla max. 30 osób w sezonie. Konieczny samochód.

Po dalsze informacje proszę o kontakt na adres mailowy: gosialm@onet.pl lub do redakcji Witryny Wiejskiej: redakcja@fww.org.pl.

***

Facebook
Twitter
Email

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!