Gala X-lecia Programu “Równać Szanse”

repository_RSZmini

Gala X-lecia Programu “Równać Szanse” odbyła się w Łochowie, 22 września 2011r. Program “Równać Szanse” powstał w 2001 roku. Zadaniem programu jest wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci i młodzieży ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców. Jego twórcą jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, a administratorem Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży.

Relacja filmowa z Gali X-lecia Programu “Równać Szanse”

***

Panel dyskusyjny ” Czym jest dobro wspólne w polskich społecznościach lokalnych XXI wieku?”
W panelu wzięli udział: prof. Anna Giza-Poleszczuk (Uniwersytet Warszawski), Maria Zaguła-Holzer (Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży), Piotr Jaśkiewicz (Fundacja Nauka dla Środowiska), Jarosław Lipszyc (Fundacja Nowoczesna Polska), Tomasz Schimanek (Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce).

Panel dyskusyjny ” Czym jest dobro wspólne w polskich społecznościach lokalnych XXI wieku?”

***

“20 lat organizacji pozarządowych w Polsce”. Rozmowa z Tomaszem Schimankiem, ekspertem ds. organizacji pozarządowych. Rozmowę prowadzi Piotr Szczepański z Fundacji Wspomagania Wsi. Rozmowa odbyła się podczas Gali programu „Równać Szanse” , 22 września 2011 roku w Łochowie.

20 lat organizacji pozarządowych w Polsce

***

 “Truskawka kaszubska”. Rozmowa z Edytą i Andrzejem Klasą z Kaszubskiego Stowarzyszenia Producentów Truskawek. Rozmowę prowadzi Krystian Połomski z Fundacji Wspomagania Wsi. Rozmowa odbyła się podczas Gali programu „Równać Szanse”, 22 września 2011 roku w Łochowie.

“Truskawka kaszubska”

 ***

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!