Małe dziecko w naszej gminie – jak podnieść jakość wczesnej edukacji?

poprawkamaledzieckozajawka

Dla wyrównania szans edukacyjnych małych dzieci ze wsi i małych miasteczek potrzebne są długofalowe działania i wysiłek całej społeczności. W Małym dziecku w naszej gminie opisujemy krok po kroku społeczny proces podnoszenia jakości edukacji elementarnej.

Przedstawiamy modelowe rozwiązanie, które można zastosować w każdej gminie, oczywiście dostosowując nasz model do lokalnych warunków i potrzeb. Mamy nadzieję, że ta publikacja zachęci Państwa do zwrócenia szczególnej uwagi na najmłodszych obywateli Waszych gmin.

Tekst powstał na zamówienie Fundacji Rozwoju Dzieci  im. J. A. Komeńskiego – www.frd.org.pl

Do pobrania: Poradnik w formacie PDF

 

Facebook
Twitter
Email

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!

Newsletter

Co miesiąc najlepsze teksty WW w Twojej skrzynce!